Tokyo Ghoul:Re 2 (AniDB)


   
Datum premiéry - Říjen 2018

Příběh - Od totálního zničení Anteiku oběhlo již několik let. Komise proti Ghoulům (CCG) je jedinou organizací, která proti této zhoubě bojuje. A aby dosáhla svých cílů, je rozhodnuto, že agentům bude implantován ghoulí orgán, kakuho. Byli tak vytvoření čtyří agenti, Qové, které má na starosti Sasaki Haise. A třebaže tito Quinxové mají být jeho přímými nástupci, jsou mu zcela neznámí svými pohnutkami, které se u nich začínají projevovat. A třebaže Haise víc, co se s ním stalo v posledních letech, tak jeho minulost je zahalená tajemstvím, které může obsahovat cokoli.

Aby tyto temné myšlenky zahnal, pouští se do těžkého tréninku doposud neodzkoušených testů, které má na starosti samotný vedoucí celé organizace, Arima. Samotní Quinxové nemají potřebu dokázat své nové schopnosti jen sami sobě, ale i celé organizaci, aby tím odůvodnili svou existenci. Další agenti totiž na ně koukají skrze prsty a jejich důvěra v ně je na nule. Oni jsou však odhodláni dokázat jim, že se v nich mýlí.

A zatímco se Quinxové snaží najít svůj úděl, tak ghoulové od Aogiri Tree posilují svůj vliv a sílů a tak jakákoliv akce CCG nemá na ně tak razantní vliv, jak by si něko myslel. A tak se válka mezi zbytky lidstva proti ghoulům opět na spadnutí a staří známí se musí opět vrátit na scénu...

VideoPostavy a Dabing

Kishou Arima - Daisuke Namikawa
Akira Madou - Asami Seto

Kanae von Rosewald - Yu Kobayashi
Shuu Tsukiyama - Mamoru Miyano

Sasaki Haise - Hanae Natsuki
Mutsuki Tooru - Fujiwara Natsumi
Shirazu Ginshi - Uchida Yuuma
Urie Kuki - Ishikawa Kaito
Yonebayashi Saiko - Sakura Ayane

                   


Tvůrci

Režie - Watanabe Odahiro
Produkce - Mikasano Chuuji
Design postav - Nakajima Atsuko
Studio - Studio PierrotManga - 13 svazků

                                                   


Novely - 0 svazků

Art

Zdroj Anime News Network